Barna Popullore Per Fyt Te Skuqur – Pergatitja per Ndryshim Moti

2
2724
gurgullo ujin me krip deti

Të dhemb fyti? Mos u brengos, herë pas here secili nga ne kemi pas fytin e skuqur ndonjëherë dhe për këtë sot do ndaj me ju disa barna popullore apo ilaçe shtëpiake për fyt të skuqur që do ju bëjnë të ndiheni më mirë po aq shpejt dhe me efikasitet të njëjtë sa një sprej që blini në barnatore por pa materiet toksike.

5 shërues natyral të fytit të skuqur që do doje të kishe ditur më parë

Të flasim për pesë mënyrat më të mira të shërimit të fytit të skuqur pa iu drejtuar materieve toksike.[wp-like-locker]

Ekinacea1. Echinacea ose Ekinacea

Ky bar i mrekullueshëm mund të gjendet si çaj dhe në formë suplementari dhe ka treguar se funksionon me të njëjtin efikasitet të atyre alternativave që gjejmë në barnatore. Mund ta gjeni gati kudo. [/wp-like-locker]

1
2
3
4
5
Sherohu.com është website qëllimi i së cilës është që të shpërndajmë tek shqipfolësit informacione rreth një jete më të mirë dhe më të shëndetshme. Artikujt në këtë faqe nuk duhen të merren si këshill përfundimtare, këshilloheni që gjithmonë të konsultoheni me mjekun tuaj para se të veproni. Ju urojmë shëndet dhe çdo të mirë.

2 KOMENTET

    • E dallon mjeku, nese sun i thot disa fjale eshte ngase mund ta ket ate, dhe kjo eshte dicka qe duhet te behesh merak. Shendet dhe cdo te mire.

Pyet dhe Komento këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.