Na ndiqni (Like/Follow)

100,500FansaPëlqeje
1,023NdjekësitNdjek
spot_img

Me te Lexuarat per Shtatzani

Me te Lexuarat per Dieta

Me te Lexuarat per Shendeti Mendor

png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAANoAAACWAQMAAACCSQSPAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAABpJREFUWMPtwQENAAAAwiD7p7bHBwwAAAAg7RD+AAGXD7BoAAAAAElFTkSuQmCC

Stresi – 5 Menyra Fundamentale Si Te Ktheheni Ne Gjendje Normale

288
Të largosh stresin njëherë e përgjithmonë nuk është një detyrë e lehtë. Stresi shkaktohet nga shumë faktor të ndryshëm, dhe për disa nga ne, pak stres është në realitet i shëndetshëm! Në anën tjetër kemi një përqindje të mirë të njerëzve që janë të prekur...
png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAANoAAACWAQMAAACCSQSPAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAABpJREFUWMPtwQENAAAAwiD7p7bHBwwAAAAg7RD+AAGXD7BoAAAAAElFTkSuQmCC

Cka Eshte Depresioni Dhe Si Ta Luftoni Ate

84
Depresioni shterr energjit tuaj, shpresen, dhe zellin apo deshiren per te bere dicka, keshtu duke e bere te veshtire te besh ate qe duhet bere per tu ndier me mire. Perderisa mposhtja e depresionit nuk eshte e lehte dhe e shpejte ajo nuk eshte edhe e...
png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAANoAAACWAQMAAACCSQSPAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAABpJREFUWMPtwQENAAAAwiD7p7bHBwwAAAAg7RD+AAGXD7BoAAAAAElFTkSuQmCC

Vrapimi – Pse Duhet Te Fillosh Vrapimin?

42
Nëse deri më tani keni menduar dhe ende nuk po mund të vendosni të vraponi, ja ku i keni 9 arsye pse vrapimi është shumë i mirë për ty.Që të ju ndihmojnë të dilni jashtë dhe t'ia futni vrapit këtu në këtë post keni nëntë dobi shëndetësore të vrapimit...
png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAANoAAACWAQMAAACCSQSPAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAABpJREFUWMPtwQENAAAAwiD7p7bHBwwAAAAg7RD+AAGXD7BoAAAAAElFTkSuQmCC

Rreziqet e Taurines Qe Zakonisht Gjindet ne Pije Energjike

28
Fenomeni miliona dollarësh i pijeve energjike ka vemendjen e shume shkenctareve kudo qe jane. Pijet Energjike që sot ofrohen në treg e që shumica kur reklamohen mundohen të ju bëjnë të mendoni se ju bëjnë me krah, ju bëjnë të fuqishëm si luan...
vaji i peshkut te mirat shendetesore

Vaji i Peshkut – 10 Dobit Shendetesore

24
Vaji i Peshkut eshte i njohur per zvoglimin e stresit, ndihmon ne kthimin e vigjilences tek te moshuarit dhe permireson mireqenien ne pergjithsi. Omega 3 eshte i shendetshem tek njeriu ne shume menyra si per shendetin mental ashtu edhe shendetin trupor...