Pastrimi i Veshkave: Mënyre Shumë e Thjeshtë

0
Pastrimi i veshkave është i domosdoshëm për mirëmbajtje të shëndetit. Kjo për shkak se për një kohë të gjatë veshkat mbledhin toksina, krip si dhe zall e guralecë të vegjël.

Si Të Përgatisni Çaj Detoksifikues Super të Shendetshem

3
Përbërësit në këtë çaj janë raportuar se kanë një listë të gjatë me dobi shëndetësore, duke përfshirë këtu antioksidues, anti-pezmatim, pastrues i sistemit limfatik, përkrahje të shëndetit të mëlçisë - dhe gjithashtu ndihmon këdo që vuan shpesh nga ftohja dhe gripi
supa me hudhra

Supa me Hudhra dhe Xhenxhefil e bërë nga 52 Thelpinj që...

0
Vaksina e gripit, harroje!!!. Supa me hudhra dhe xhenxhefil e bazuar në më shumë se 50 thelpinj hudhre, qepë, trumzë dhe limon shkatërron pothuajse..