10 Ushqimet Qe Ua Pastrojne Fytyren

0
101

8. Jogurt (kosi)

kosi

I pasur me proteina, kosi do ju ndihmoj të krijoni lëkurë më të shtrënguar dhe elastike të njëjtën kohë. Kosi i zakonshëm (ai që zëm në shtëpi) është akoma më i dobishëm pasi që përmban më shumë se dyfishin e sasisë së proteinës në krahasim me jogurtin që blejmë.

Pyet dhe Komento këtu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.